V sobotu 27. 6. 2020 jsme na Komunitní zahradě Suchdol odstartovali z března odložený finálový závod SUCHDOL BĚŽÍ  v rámci seriálu BĚHEJ S NÁMI. Za žhavého letního slunce jsme přivítali závodníky i z okolních obcí a městských částí a ze sportovních oddílů. Ani místní borci a hlavně děti nechyběli na startovní listině. Běželo se ve všech kategorií od nejmenších dětí na 100 m, po nejstarší děti do 15 let – 1850m – tato běžecká distance byla otevřená i pro „hobby závodníky“, kteří si netroufli na hlavní 6 km závod do Roztok a zpět. Hlavního závodu se zúčastnila i místní běžkyně Magda Nováková, která přiběhla a zvítězila. Nemohla prostě na domácí půdě chybět, i když dává přednost delším tratím. Také možná lákavé ceny v běžeckém seriálu vybízely k dobrým výkonům a dokonce byl překonán i traťový rekord. Bylo to ve vedru náročné, ale i za příjemného kropení od suchdolských dobrovolných hasičů jsme si závod užili a máme zase na co vzpomínat.

Děkujeme všem organizátorům, sponzorům, dobrovolníkům a hlavně všem závodníkům za úžasný sportovní zážitek.