Call Us Today! 1.555.555.555|info@yourdomain.com

Dopravní spojení

Dopravní spojení2019-07-03T13:23:54+00:00

Autobusové linky

INFOLINKA ZDARMA: 296 19 18 17

Jízdní řády linek MHD, zajišťující spojení do Suchdola a Sedlce

107 - z Vítězného náměstí, od konečné metra A Dejvická, přes Brandejsovo náměstí (ČZU) do Suchdola k základní škole;

147 - z Vítězného náměstí, od konečné metra A Dejvická, přes Budovec, Brandejsovo nám. (ČZU) na Výhledy;

160 - z Vítězného náměstí, od konečné metra A Dejvická, přes Lysolaje a pak projíždí přes zastávky Sídlištní, Suchdolská, Budovec, K Drsnici, kolem základní školy, Internacionální, Brandejsovo nám. (ČZU), Výhledské nám., K Horoměřicůn, na konečnou Výhledy; Do Suchdola zajíždí jen v pracovní dny skoro každý druhý spoj přibližně od 7 do 19 hodin.

502 - noční linka, která jezdí ze Řeporyjí kolem motolské nemocnice, Vypich, Vítězné nám., přes Brandejsovo nám. do Suchdola k základní škole.

359 - ze Suchdola od základní školy do Únětic a Roztok k nádraží - v Suchdole projíždí přes zastávky Internacionální, Brandejsovo nám. (ČZU), Výhledské nám., K Horoměřicím a OC Lidl a dále do Únětic a Roztok. Zpět z Roztok od nádraží přes Únětice do zastávky Suchdol u základní školy. Jezdí v pracovní dny jednou za hodinu přibližně od 8 do 18:30 hodin.

Přes Lysolaje dále příměstská autobusová linka: 355 - z Dejvické přes Lysolaje do Horoměřic a k OC Lidl a dále do Únětic - nejbližší stanice Lysolaje - Žákovská je cca 5 min. od areálu ČZU.

Nejbližší železiční stanice je Praha-Sedlec a leží na trati 091 Praha - Kralupy nad Vltavou.

Odjezdy vlaků ve směru na Masarykovo nádraží v Praze - cesta trvá 13 minut. Vlaky jezdí denně jednou za hodinu od 5 do 22 hodin.

Odjezdy vlaků ve směru do stanice Praha-Holešovice (metro C) a dále do Libně - cesta trvá 8 minut. V pacovní dny jezdí vlaky od 5:30 do 23:30 hod.,

Odjezdy vlaků ve směru do Roztok u Prahy resp. do Kralup nad Vl. - cesta trvá 4 minuty, resp. 18 minut. Vlaky jezdí denně od 4:50 do 0:38 hodin.

Vyhledání dalších dopravních spojení: IDOS - vlaky, autobusy vlaky ČD

Dopravní spojení

Letecká doprava

Nejbližší letiště je v Praze-Ruzyni. Přes 80% letadel přelátá nad Suchdole při přistání či startu z ruzyňského letiště.

Přistání a starty letadel na ruzyňském letišti.

Dopravní spojení