Starosta městské části Praha-Suchdol přivítal v sobotu 8. dubna 2017 nové suchdolské občánky. K jarnímu vítání se přihlásilo celkem 24 dětí, z toho 13 chlapečků a 11 holčiček. V náručí svých rodičů a v doprovodu blízkých si společeně užili společenský zážitek. Zvesela jim zazpívali a zarecitovali předškoláci z mateřské školy K Roztokům, oddělení Soviček. Přejeme všem suchdolským občánků pevné zdraví a radostné dětství po boku svých rodičů a blízkých.

Další Vítání občánků bude na podzim 7. října 2017.

Hudební pásmo O šípkové Růžencejarní vítání občánků, 8.4.2017

jarní vítání občánků, 8.4.2017

jarní vítání občánků, 8.4.2017

jarní vítání občánků, 8.4.2017