Na sněhu a ledu v MK Rybička

Načítám Akce

MK Rybička zve rodiče s dětmi na čtení, vyprávění a dílničku k tématu Jak se žije na ledovém pólu.

středa 10. prosince od 16 hodin 

klubovna MK Rybička v KC Půda

www.klubrybicka.cz

Na sněhu a ledu v MK Rybička

Přejít nahoru