MČ Praha-Suchdol se připojila do akce EVROPSKÝ TÝDEN MOBILITY, který se konal od 16. do 22. září 2021.

V úterý 21. září 2021 od 13 hodin jsme připravili DEN BEZ AUT aneb ŽIVÉ Suchdolské náměstí.

Akci moderovala herečka Anna Kulovaná, která se zajímá o toto téma a sama jezdí na kole v rámci Prahy.

Na akci se prezentovali:
MČ Praha-Suchdol – efektivní a ohleduplná doprava – projekt SMACKER,
Partnerství pro městskou mobilitu – Dobrá města, ROPID, HMP – Praha čistou stopou, cyklostezky…
Centrum péče o děti a rodinu, z.s. – cyklohřiště, první pomoc, bezpečnost na silnicích
Centrum zdraví EDEN – zdravý životní styl – měření BMI hodnot, test o zjištění kondice, masáž šíje a další
CYKLOADAM – půjčovna a servis el. kol
HOPSEJ CZ – půjčovna hopsátek, skákací boty, boardy, dvojkola, el. koloběžky, živá show
CARGOBIKES – prezentace, půjčovna nákladních kol

V rámci akce byl uzavřeno Suchdolské náměstí pro automobilovou dopravu. Autobusy MHD jezdily bez omezení.

Smyslem Evropského týdne mobility, jehož součástí je i Den bez aut bylo podpořit udržitelné formy dopravy a vytvářet tak příjemnější a zdravější město pro život.

Téma letošního roku: „Bezpečně a zdravě udržitelnou dopravou!“
PRAHA ČISTOU STOPOU – ETM 2021

Jak proběhl DEN BEZ AUT 2021 Jak proběhl DEN BEZ AUT 2021 Jak proběhl DEN BEZ AUT 2021 Jak proběhl DEN BEZ AUT 2021 Jak proběhl DEN BEZ AUT 2021 Jak proběhl DEN BEZ AUT 2021 Jak proběhl DEN BEZ AUT 2021 Jak proběhl DEN BEZ AUT 2021 Jak proběhl DEN BEZ AUT 2021 Jak proběhl DEN BEZ AUT 2021 Jak proběhl DEN BEZ AUT 2021