MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA – SUCHDO
OBČANSKÉ SDRUŽENÍ BETLÉM
SBOR DOBROVOLNÝCH HASIČŮ SUCHDOL

Těšíme se posedmé na setkání s vámi u společně vytvořeného
SUCHDOLSKÉHO BETLÉMU
v sobotu 1. prosince 2007 v 15.30 hodin
u smrků na Suchdolském náměstí, Praha

Zazpívají a zahrají
soubor AULOS a Suchdolský pěvecký sbor
občerstvení tradičně u stánku p. Čapka

Betlém bude nainstalován do soboty 5. ledna
Děkujeme všem, kteří nám pomohli