Městská část se připojila k 405 radnicím a vyvěsila v sobotu 10. března Tibetskou vlajku a zapojila se tak do celosvětové kampaně na podporu občanských práv Tibeťanů při příležitosti již 53. výročí povstání Tibeťanů proti čínské okupaci, při které zemřelo nejméně 80 000 Tibeťanů.



