Filmový klub STUDIO CAFÉ promítá v rámci Čtvrtků hraného filmu 28.7. od 21 hodin tragikomedii KDYŽ SE MUŽ VRACÍ DOMŮ (DVD), ČR,  2009, 95 minut, titulky, režie: Thomas Vinterberg

Hrají: Thomas Bo Larsen, Paw Henriksen, Karen-Lise Mynster, Brigitte Christensen

Je léto a známý operní pěvec Karl Kristian Schmidt se vrací domů. Městečko náhle ožívá a všichni jeho obyvatelé se chystají navštívit vystoupení svého slavného rodáka. Uprostřed davového šílenství a velkých očekávání se nachází plachý koktající Sebastian, číšník z místního hotelu, který je čerstvě zasnoubený s krasavicí Claudií. Navzdory své naivní povaze, se Sebastian rozhodne snoubenku opustit, aby mohl být se svou životní láskou Marií. Ke všem zmatkům se ale ve stejnou chvíli od své lesbické matky dozvídá, že jeho dávno mrtvý otec, je ve skutečnosti živ a zdráv. Je to Karl Kristian, slavný pěvec, kterého má obsluhovat v hotelu. Všichni zúčastnění v sobě dusí emoce, které naplno propuknou u velké slavnostní večeře. Rodinná oslava probíhá tentokrát v komickém duchu. Když se muž vrátí domů nic už nemůže být jako dřív.

Vstupné: 60 Kč, členové AČFK 30 Kč

Filmový klub STUDIO CAFÉ, člen asociace filmových klubů,  Ke kladivům 1087, 165 00 Praha-Suchdol (Zobrazit v mapě Google) Vás zve též na pravidlené Dokumentární pátky.
Další program je na webu filmového klubu STUDIO CAFÉ www.rita.cz .