Zveme vás na jednodenní gurmánský festival RESTAURANT DAY KOMUNITNÍ ZAHRADA, který se koná v sobotu 19. května 2018 od 11-18 hodin na Komunitní zahradě, ul. Suchdolská, vedle fotbalového hřiště.

Jako doprovodný program bude hudební vystoupení flétnového souboru AULOS (zakladatel Prof. Václav Žilka), nyní pod vedením Evy Čadkové. V odpoledních hodinách vystoupí kapela CUKR, která oživí Restaurant Day svojí písní Cukrááárna a dalšími novinkami. Také vystoupí Angklung Praha – originální bambusová chřestítka s workshopem pro návštěvníky a na závěr vystoupí bluesman Martin Chik.

Restaurant Day je akce, která přináší na ulici / dvorku / zahrady kvalitní jídlo. Jednodenní restaurace vznikají živelně zcela dle fantazie dobrovolných účastníků. Cílem je vytrhnout kolemjdoucí ze stereotypu a probudit v nich zájem o nové služby či produkty. Čtyřikrát ročně, v předem ohlášený den, si restauraci může otevřít kdokoliv, kdo si na to troufá. Stačí postavit stůl na trávník či rozprostřít deku v parku.

Podpořte tak iniciativu RESTAURANT DAY a přihlaste se se svým kulinářským uměním. Využijeme opět zázemí Komunitní zahrady – ohniště, griloviště, kotlík na polévku, stoly, lavice a altány. Neváhejte a zapojte se do celorepublikové akce a otevřete si vlastní restauraci! Napečte, navařte netradiční i tradiční pochutiny. Kontaktujte pana Z. Krumpholcovou – 773 786 585 nebo piště na e-mail: kultura@praha-suchdol.cz

Přijďte se podívat, pobavit, ochutnat a užít si společné setkání.

http://www.restaurantday.org/

Restaurant Day KZ 180519