ZŠ M. Alše zve děti a rodiče na zahradní piknik k ukončení školního roku ve čtvrtek 12. června 2014 od 16,30 hodin. 

Na programu:
vystoupení žáků z prvních tříd, přivítání budoucích prvňáčků, rozloučení s deváťáky, pěvecký sbor, chutné občerstvení a nakonec i diskotéka. Koná se za každého počasí.

piknik za školou - 12.6.2014

letáček