Městská část Praha-Suchdol srdečně zve do LETNÍHO KINA – ve čtvrtek  19. srpna 2021 od 20.30 hodin se bude promítat v letním kině na Komunitní zahradě Suchdol film – MODELÁŘ.

Vstupné: 100 Kč, prodej vstupenek na místě od 19 hodin.
Občerstvení na místě. S sebou vhodné oblečení, deku. V případě nepříznivého počasí může být promítání zrušeno nebo přesunuto na jiný den.

O filmu MODELÁŘ:

drama/triller/psycho, ČR,  2020, 110 min,
Režie: Petr Zelenka, Hrají: K. Hádek, J. Mádl, V. Kubařová a další

Příběh dvou kamarádů, kteří provozují prosperující půjčovnu dronů, se odehrává v současné Praze. Majitel firmy přezdívaný Plech (Jiří Mádl), ve volném čase rapper, sní o velkých penězích a neochvějných jistotách. Chemik a vynikající letecký navigátor Pavel (Kryštof Hádek), který se právě vrátil ze zahraničí, sní o spravedlnosti a osobním angažmá v nápravě světa. Drony jsou pro bývalé spolužáky ze střední školy propustkou do mnoha oblastí lidského konání, kam by se jinak nepodívali. Mezi jejich klienty patří prezidentský kandidát i výtvarníci pořádající happeningy. Drony ve filmu monitorují elektrárny, nosí luxusní kabelky na přehlídce místo modelek nebo sprejují ze vzduchu Petřínskou rozhlednu. Když se však jeden z hrdinů rozhodne využít dron k něčemu úplně jinému, situace ve firmě se začne komplikovat.