Zahájení XII. SUCHDOLSKÉHO BETLÉMU
1. 12. 2012 od 15:30 do 17:30
Občanské sdružení Betlém, Městská část Praha-Suchdol a Sbor dobrovolných hasičů vás zvou na zahájení XII. suchdolského betlému, které se uskuteční v sobotu 1. 12. od 15.30 hodin u smrků před radnicí.
.
Vystoupí pěvecký sboreček z MŠ Gagarinova s hudebním doprovodem.