Městská část pravidelně 2x ročně pořádá VÍTÁNÍ OBČÁNKŮ. Na jarním setkání v sobotu 2. dubna jsme přivítali v sále KC Půda 9 chlapečků a 6 holčiček.

Na úvod nám přišli zazpívat o pár let starší děti – předškoláci z oddělení Soviček z MŠ K Roztokům. Je až neuvěřitelné, co za ten krátký čas se děti naučí a jak krásně zpívají a recitují. Pan starosta Petr Hejl přivítal rodiče a hosty a seznámil je krátce s historií Suchdol, připomněl současnou nelehkou situaci s válkou na Ukrajině, která se nás všech dotýká a poděkoval, že i Suchdol pomáhá.
Spolu s místostarostkou Věrou Štěpánkovou předali všem rodinám gratulaci a upomínkové dárečky, rodiče se podepsali do Pamětní knihy občánků a společně se vyfotografovali.
Všem nově narozeným suchdolským chlapečkům a holčičkám přejeme hodně zdraví a radosti se sourozenci a rodiči.

Jarní Vítání občánků Jarní Vítání občánků Jarní Vítání občánků Jarní Vítání občánků Jarní Vítání občánků Jarní Vítání občánků Jarní Vítání občánků Jarní Vítání občánkůJarní Vítání občánků Jarní Vítání občánků Jarní Vítání občánků