Zveme vás na jednodenní spontánní akci RESTAURANT DAY KOMUNITNÍ ZAHRADA, která se koná v sobotu 16. května 2015 od 10 do 16 hodin na Komunitní zahradě, ul. Suchdolská, vedle fotbalového hřiště. Současně proběhne i otevření zahrady a představení projektu Voda pro krajinu, který finančně podpořila Nadace Partnerství – Nestlé.

Restaurant Day je akce, která přináší na ulici/dvorky/zahrady kvalitní jídlo. Jednodenní restaurace vznikají živelně zcela dle fantazie dobrovolných účastníků. Cílem je vytrhnout kolemjdoucí ze stereotypu a probudit v nich zájem o nové služby či produkty. Čtyřikrát ročně, v předem ohlášený den, si restauraci může otevřít kdokoliv, kdo si na to troufá. Stačí postavit stůl na trávník či rozprostřít deku v parku.

Podpořte tak iniciativu několika suchdolských rodin, které již loni Restaurant Day otevřely v údolí. Nyní využijeme zázemí Komunitní zahrady – ohniště, griloviště, kotlík na polévku, stoly, lavice a altány. Neváhejte a zapojte se do celorepublikové akce a otevřete si vlastní restauraci! Napečte, navařte netradiční i tradiční pochutiny. Kontaktujte pana J. Doubka – 777 973 808, nebo piště na e-mail: kultura@praha-suchdol.cz.

Ale hlavně v sobotu pro rodinu nevařte a přijďte si za vstřícné ceny pochutnat na něčem zajímavém, co uvařili vaši sousedé.

Od 10 hodin proběhne i slavnostní otevření Komunitní zahrady a vystoupí i Blabuburo – bubeníci z Roztok.

Přijďte se podívat, pobavit, ochutnat a užít si společné setkání.

http://www.restaurantday.org/

Pozvánka na Restaurant Day Komunitní zahrada - 16.5. 2015